Корисний шопінг – Програма для новачків Джерелія

Програма «Корисний шопінг»

Період дії програми

Програма діє у Періоди: з 10/2018 (з 03.07.2018.) по 17/2018 (17.12.2018) Приєднатися до Програми можна у Періодах 10/2018, 11/2018, 12/2018, 13/2018.

Учасники програми

Всі користувачі які зареєструються за посиланням https://jerelia.com/uk-ua/account/register/1197992, та зроблять і оплатять своє перше замовлення у період дії програми на офіційному сайті компанії Джерелія.

Зверніть увагу! В програмі беруть участь також ті, хто зареєструвався в попередніх періодах, але ще не зробив жодного замовлення.

Умови

Проходь по кожному рівню 1-2-3-4 та отримуй подарунки!

1 період співпраці - зроби та оплати замовлення на суму від 400 ОО накопичувально за період та отримай в ПОДАРУНОК* з замовленням в другому періоді співпраці Помаду чи Блиск для губ на вибір компанії!

2 період співпраці - зроби та оплати замовлення на суму від 600 ОО накопичувально за період та отримай в ПОДАРУНОК* з замовленням в третьому періоді співпраці Антицелюлітний шоколадний мус для тіла Tenditna!

3 період співпраці - зроби та оплати замовлення на суму від 900 ОО накопичувально за період та отримай в ПОДАРУНОК* з замовленням у четвертому періоді співпраці Дорожній набір-міні засобів для догляду за тілом та волоссям!

4 період співпраці - зроби та оплати замовлення на суму від 1200 ОО накопичувально за період та отримай з замовленням в п'ятому періоді співпраці Сумку-шопер за 99,00 грн (знижка консультанта не надається, ОО не нараховується)!

Пройди по кожному рівню 1-2-3-4 на загальну суму ОО 3500 і більше за 4 періоди співпраці і отримай Сумку-шопер в ПОДАРУНОК*.

* Під Подарунком мається на увазі придбання товару за 1 грн.

акция джерелия

Даруємо гроші – акція Джерелія

Зустрічайте унікальну акцію "Даруємо гроші" - ми повертаємо до 15% суми Вашого замовлення!

Період дії: 04.06.2018 15:00 - 07.06.2018 23:59

Учасники: всі зареєстровані користувачі

Умови:

Зробіть і оплатіть* замовлення в період дії акції та отримайте відсоток від ОО на ОВ в залежності від суми:

  • замовлення з ОО від 800 грн до 1199,99 грн - 10%
  • замовлення з ОО від 1200 грн - 15%

% зараховується на ОВ 08.06.2018 року і може бути використаний на оплату наступних замовлень в 100% обсязі до кінця 9 періоду

* в акції беруть участь тільки замовлення, за якими оплата була зарахована в період дії акції до 07.06.2018 23:59.

Замовлення, оформлені з післяплатою, не беруть участі в акції.

макияжные кисти

Макіяжні пензлики: натуральні або синтетичні? Як доглядати за ними?

Ми наносимо макіяж кожен день. І коли справа доходить до макіяжних пензлив, ми іноді губимося. Існує так багато брендів, матеріалів і типів для вибору. Що важливіше, ніж ім'я бренду на ручці пензлика для макіяжу? Зрозуміло - це матеріали, з яких вони виготовлені. На даний момент у продажу представлені як натуральні пензлі, так і синтетичні. Але як визначитися, який з них краще вибрати? Різні типи пензлів підходять для різних макіяжних товарів, так як вони служать для різних результатів. Тому, перш ніж купити новий набір пензликів, ознайомтеся з наведеними нижче порадами, щоб переконатися, що ви отримаєте максимальну віддачу від своїх вкладень.

макіяжні кисті Натуральні макіяжні пензлі: вони зазвичай зроблені з різноманітного волосся тварин. Такі пензлики ідеально підходять для практики, так як вони надзвичайно міцні і стають тим краще, чим частіше ви їх використовуєте! Коли справа доходить до порошкових продуктів, на зразок пудри або тіней, натуральні макіяжні пензлі - кращий вибір. Вони здатні творити дивовижні речі з будь-яким порошкоподібним макіяжним засобом - від бронзера до тіней для повік. Будь-який текстурний засіб для макіяжу краще наносити саме ними - волоски пензликів НЕ будуть зліпатися, дозволяючи вам підібрати достатню кількість продукту для мазка. Компанія Джерелія рекомендує використовувати саме натуральні кисті для таких своїх продуктів, як Розсипчаста пудра J'ERELIA або Компактна пудра-рум'яна 2 в 1.

Синтетичні пензлики для макіяжу: вони складаються з штучних щетинок, як правило, виготовлених з нейлону або інших синтетичних волокон. На відміну від натуральних пензлей, синтетичні не мають кутикул, що робить їх відмінними для використання з рідкими або кремовими продуктами, такими як основа і консилер (коректор) - на них не буде залишатися макіяж. Синтетичні щетинки мають тенденцію притягатися один до одного, роблячи їх ідеальними для прецизійного застосування.Джерелія рекомендує використовувати саме такі пензлики для рідкого коректора KUPAVA.

Догляд за макіяжними пензликами

Як часто потрібно чистити пензлі для макіяжу?

Пензлик для макіяжу - це Ваші інвестиції в красу і про них слід піклуватися належним чином. Ви використовуєте їх щодня і вони будуть завжди бути живильним середовищем для бактерій. Спробуйте встановити для себе правило - чистити свої щітки хоча б раз на тиждень, можна і частіше. Так Ви збережете і продовжите життя своїх макіяжні пензликів і уникнете ймовірності отримати роздратування шкіри.

Дитячий шампунь - хороший варіант

макіяжні кистіЯкщо у вас немає спеціального миючого засобу для догляду за макіяжними пензлями, є багато чудових замінників, наприклад, дитячий шампунь! Добре промийте їх шампунем і - дуже важливо! - покладіть пензлі на паперовий рушник, даючи можливість їм висохнути. Не розміщуйте пензлики вертикально під час сушки, інакше вода буде стікати вниз і роз'їдати клей, який тримає щіточку на місці, що скоро призведе до втрати ручки.

Інші способи очищення макіяжних пензлей

Для глибокого очищення пензлей найкраще використовувати спирт. Налийте його в неглибоку миску і поводьте туди-назад пензлями. Так само протріть їх ручки спиртом. Також потрібно використовувати мило з оливковими маслами. Воно здатне руйнувати залишки макіяжу, що засіли глибоко в пензля.
Пам'ятайте, що завжди важливо при митті використовувати саме теплу воду. Гаряча вода може пошкодити щетину. Намагайтеся не допускати попадання води на металеву частиною. Через це клей, який тримає щетинки, слабшає, а щітка може розвалитися.
Почніть з змочування щітки в теплій воді, намильте її, потім налийте воду в банку і промийте. Завжди завершуйте мийку пензликів, видаляючи всю надлишкову воду. Потім викладіть їх на рушник, так, що б вони злегка висіли над краєм столу для поліпшення циркуляції повітря і більш швидкого висихання.
В крайньому випадку, можна просто змочити в спирті паперовий рушник або серветку, а потім кілька разів провести по ньому макіяжним пензлем. Це простий і швидкий спосіб, він вбиває мікробів і бактерії, але він, звичайно, не замінить повноцінного миття пензликів.
макияжные кисти

детокс организма

Детоксикація організму. 6 простих правил.

детокс организмаЩо таке детокс або детоксикація?

Простіше кажучи, детоксикація - це процес, при якому людина змінює свій спосіб життя, так, щоб очистити своє тіло від токсинів. Ці зміни способу життя зазвичай включають утримання від деяких шкідливих речей і оптимізацію процесів тіла. Деякі зміни є тимчасовими, наприклад, очисні дієти, інші є постійними.

Що таке токсини?

Токсини - це будь-яка речовина, яка може бути отруйною або викликати негативні наслідки для організму. «Токсином» може бути будь-який метал, хімічна речовина, забруднюючі речовини, штучні харчові інгредієнти, пестициди і отрути, які завдають шкоди організму. «Токсин» - дуже широкий термін, і, на жаль, останнім часом він стає просто модним словом, позначає невірні речі. Штучно створені хімічні речовини можуть бути токсинами, але також і деякі природні речовини можуть бути такими. Миш'як, наприклад, є природним токсином.

Ми знаходимося в постійному контакті з шкідливими організмами і забруднювачами. Вони в нашій воді, в нашій їжі і в повітрі, яким ми дихаємо - від них практично неможливо сховатися. Джерелом багатьох проблем зі здоров'ям є токсини, які накопичувалися в наших органах протягом багатьох років.

Немає практичного способу захистити себе від всіх токсинів в навколишньому середовищі. Вам доведеться жити в герметично закритому скафандрі якщо хочете їх уникнути. Правда, це буде нетривала життя, оскільки ви не зможете їсти або пити. На щастя, є способи протидіяти деяким токсинів і забруднюючим речовинам. Існують природні процеси детоксикації, які допоможуть впоратися з шкідливими речовинами, виводячи їх практично непомітно. Ви зможете допомогти вашому тілу проводити природну детоксикацію виконуючи кілька нескладних правил.

Тіло і детоксикація

В першу чергу, не забувайте, що людське тіло має природну здатність до самостійного детоксификации. Фактично, у тіла є кілька систем для видалення відходів. Екскреторна система відіграє найбільшу роль в детоксикації. Найбільш очевидним завданням цієї системи є дефекація і сечовипускання. Основними органами, які складають екскреторну систему є шкіра, печінка, легені, товста кишка і нирки.

Ви напевно здивуєтеся, дізнавшись, що ваша шкіра є частиною вашої екскреторної системи, але це правда - шкіра допомагає в усуненні токсинів через потові залози. Метою поту є регулювання температури тіла, але це багатофункціональна система. Коли піт проходить через ваші потові залози, він забирає з собою токсини.

Ролі інших органів так само важливі. Завдання печінки - фільтрувати і виділяти відходи, гормони, наркотики, алкоголь і інші сторонні речовини. Легкі допомагають видалити вуглекислий газ. У товстої кишки є кілька важливих завдань. Вона поглинає воду і залишки поживних речовин з їжі. Вона також перетворює відходи в «стілець», щоб очистити організм через дефекацію. Нирки фільтрують кров і сприяють очищенню від відходів за рахунок сечовипускання.

Все тіло покладається на цю систему, щоб жити здоровим життям. Ваше тіло постійно проводить самоочищення, цілодобово і цілорічно. Навіть ваш мозок вимиває токсини під час сну. Дуже важливо подбати про ці органи і дозволити їм виконувати свою роботу правильно.

6 правил детоксикації

детокс организма1. Вибирайте правильну їжу

Одна з кращих речей, яку можна зробити, щоб підтримати процес детоксикації вашого тіла - це полегшити навантаження на нього і зменшити кількість токсинів, які потрапляють в ваше тіло. Вибирайте органічні овочі та фрукти, відмовляйтеся від фаст-фуду і інших оброблених продуктів. Продукти з ГМО та оброблені пестицидами збільшують кількість шкідливих токсинів у вашому раціоні.

2. Вправи і медитаціядетокс организма

Вправи і медитація допомагають підтримувати здоровим ваше тіло і від цього нікуди не дітися. Наприклад, інтенсивні навантаження допомагають потіти, а потовиділення, як пам'ятаємо, допомагає вивільняти токсини через шкіру. У недавніх наукових дослідженнях було виявлено сліди миш'яку, кадмію, свинцю і ртуті в поту. Медитація допомагає вам очистити свій розум і зменшити стрес. Стрес може бути таким же токсичним для вашого здоров'я, як і хімічні речовини. Тривожний розум може призвести до поганого функціонування фізичного тіла.

детокс организма3. Дієта

Детоксикація вашого тіла - це не тільки те, чого ви уникаєте, але і те, що ви споживаєте. Здорова дієта - це довгий шлях. Намагайтеся вживати якомога більше продуктів, які допомагають детоксикації - часник, лимон, паростки брокколі, боби маш і сирі овочі.

Багато дієти сприяють очищенню та детоксикації. Можна спробувати сиру лужну дієту. Вона сприяє тимчасовому, але швидкому очищенню. Складається вона з сирих фруктів, овочів, сирих горіхів, насіння і пагонів. Така дієта відмінно підходить для очищення товстої кишки і печінки. Сокова дієта також корисна і зосереджена на споживанні свіжоприготовлених фруктових та овочевих соків - переважно органічних.

4. Очистіть повітря, яким ви дихаєте

Чисте повітря - ще один спосіб зменшити вплив токсинів. Ви звичайно не зможете контролювати всю навколишнє середовище, але зможете контролювати повітря в своєму будинку. Дим, гар, шерсть тварин, цвіль і мікроорганізми роблять повітря у вашій квартирі навіть більш токсичним, ніж повітря зовні. Високоякісне пристрій для очищення повітря - кращий спосіб зберегти його свіжість і зменшити колічестіво токсинів. Якщо якісний пристрій для очищення повітря не під силу вашому бюджету, заведіть замість нього кілька домашніх рослин. Вони - природні освіжувачі повітря. Рослини допоможуть фільтрувати повітря і видаляти з нього токсини.

5. Очищуйте своє тіло водоюдетокс организма

Вода, можливо, є найціннішим інструментом для детоксикації вашого тіла. Для більшості основних функцій організму потрібна вода. Ваше тіло потребує води для виробництва слини, допомоги при потовиділенні і видаленні відходів.

Коли мова йде про питну воду, мається на увазі саме вода, а не кава, чай, спортивні або безалкогольні напої. Якщо ви один з тих людей, які вважають смак води нудним, спробуйте додати лимон або огірок в воду.

6. Повна детоксикація тіла

Повна детоксикація тіла - це поетапний процес, який фокусується на кожному органі, що бере участь в позбавленні організму від токсинів. Програма повинна бути спрямована на видалення шкідливих організмів, хімічних речовин і токсичних металів при очищенні вашої товстої кишки, печінки і нирок. Очищення товстої кишки є важливою частиною будь-якого повного очищення організму. Комплекси Джерелія з детоксикації, наприклад, Детокс-Плюс або Цілюща Трійця, допоможуть вам максимізувати природну здатність вашого організму очищати себе.

Повна детоксикація тіла - це досить тривалий процес, але варто того. Якщо ж ви ніколи не проводили детоксифікацію, то краще за все почати з програми очищення «Детокс». Вона діє цілком на весь організм, допоможе усунути накопичені за тривалий період токсини.

акция джерелия

Tenditna весна – акція Джерелія

Весна - час приводити своє тіло в форму після тривалої зими та готуватися до літнього сезону відпочинку. Щоб кожна з вас могла пишатися своїм тілом влітку, саме час розпочати підготовку вже зараз.

Акція "Tenditna весна" - чудова нагода наблизитися до шкіри та фігури своєї мрії.

Період дії: 24.04.2018 09:00 - 26.04.2018 23:59

Придбай у період дії акції три продукти серії Tenditna, та отримай четвертий продукт* Tenditna у ПОДАРУНОК!**

Увага!

*Четвертим є продукт з меншою або однаковою вартістю.
**Під подарунком мається на увазі можливість придбання за 1грн.

Акційний товар, що вважається подарунком, додається до замовлення консультантом самостійно.

акция джерелия

Зіркова п’ятірка – Акція Джерелія

Увага! Увага! Увага!

Акція "Зіркова П'ятірка"

Період дії: 16.04.2018 09:00 - 17.04.2018 23:59

Зроби та оплати замовлення на суму 498 грн* та отримай можливість придбати товар з акційного списку за СУПЕРЦІНОЮ**!

Артикул Название Акционная цена, грн
4404 Клітинне харчування Віноградні кісточки 164
21520 Крем-пілінг для ніг 52
21521 Крем-маска після пілінгу для ніг с D-пантенолом 52
21513 Чорна маска-плівка 56
3201 Крем-олія для рук. Від сухості та тріщин 32

Акція кратна, тобто за кожні 498 грн замовлення можна замовити один акційний товар за суперціною.

Акційний товар додається консультантом на останній сторінці підтверження замовлення у верхньому блоці "Заохочувальні програми"

*сума товарів після застосування акцій та без сервісного збору. В суму товарів не входять допоміжні сервісні товари (Каталоги, Подарункові карти, Листівки, Екоторбинки та ін.), а також прикраси Jerelia charm.

**на акційний товар ОО нараховується, знижка консультанта не надається.

клеточное питание

Клітинне харчування – це…

Клітинне харчування діє на клітинному рівні і пропонує всі необхідні поживні речовини, які потребує організм для правильної роботи. По мірі того як ми старіємо, наші клітини вкриваються токсинами кожен день, і наш метаболізм сповільнюється. Це ускладнює для організму отримання необхідних поживних речовин з продуктів для того, що б він міг нормально функціонувати і підтримувати оптимальну вагу і здоров'я. Клітинне харчування взагалі і розроблене Джерелія зокрема, допомагає очищати клітини організму від токсинів і підтримувати їх в працездатності, щоб наше тіло могло поглинати всі необхідні поживні речовини з харчових продуктів, добавок і вітамінів.

клеточное питание

Навіщо потрібне клітинне харчування?

Клітинне харчування можна отримати тільки зі спеціальної суміші перемішаних між собою натуральних вітамінів, поживних речовин і мінералів, які активують клітини організму і допомагають їм поглинати необхідні щоденно поживні речовини та вітаміни з продуктів і добавок. По мірі того, як ми старіємо, наш метаболізм сповільнюється, і наше тіло більше не поглинає все добові необхідні поживні речовини з продуктів, і це називається - СТАРІННЯ. Щоб змусити неактивні клітини тіла знову поглинути всі добові вітаміни і поживні речовини, їх потрібно очистити від токсинів, які не дають їм працювати активно. Потім знову активувати їх, використовуючи спеціальну суміш необхідних натуральних вітамінів. На жаль, дуже складно знайти джерело натуральних високоякісних вітамінів, так як 8 з 9 вітамінів на ринку тільки до 60% натуральні, а їх якість дуже погана що не дозволяє організму їх поглинати у необхідних пропорціях.клеточное питание

Коли ми думаємо про втрату ваги, наше здоров'я і харчування, мало хто з нас згадуэ про клітини тіла. Але насправді вони є джерелом харчування організму і суті вашого здоров'я. Вони якраз і є те, що змушує вас не тільки мати кріпке здоров'я, підтримувати його і вага, але і працювати взагалі.

Здавалося б - всі знають, але ...

Давайте звернемося до звичайної біології. Тіло людини складається з близько 75 трильйонів клітин, це 75 000 000 000 000 клітин. Кількість клітин залежить від розмірів самого тіла. Клітини формують тканини. Тканини формують органи. Органи формують системи, і системи формують людський організм.

Проблеми, з якими ми всі стикаємося сьогодні - це не тільки погана якість продуктів, але і той факт, що ми не отримуємо достатню кількість поживних речовин і вітамінів з продуктів і добавок. Існує так багато інформації про харчування, здоров'я і втрату ваги, що більшість людей плутаються і намагаються використовувати дивні, неправильні, іноді навіть шкідливі, програми, сподіваючись знайти те, що працює.

Екологічні токсини - це те, з чим ми стикаємося мимоволі кожен день. Кожен раз, коли ви дихаєте, ви вдихаєте повітряні токсини. Велика частина обробленої їжі, яку ви їсте, містить штучні інгредієнти, такі як барвники і консерванти, які нічого не роблять для харчування вашого тіла, але навіть навпаки - можуть нести шкоду!

По мірі того як ми старіємо, більшість наших клітин організму покриваються токсинами і вже не здатні поглинати всі поживні речовини, які їм необхідні для підтримки здоров'я, ідеальної ваги і щоденного заряду енергії. Щоб не тільки стати здоровішими, а й залишатися такими ж здоровими, ми потребуємо клітинного харчування, яке діє на основу нашого тіла - на КЛІТИННИЙ РІВЕНЬ. З цим чудово справляється клітинне харчування Джерелія.

Клітинне харчування Прана

сбалансированное клеточное питаниеХарчування, яке ми рекомендуємо, засноване на самій передовій науці клітинного харчування. Воно чудово діє на клітинному рівні вашого тіла. Клітинний рівень - це основа здоров'я, саме він становить ваше тіло і дозволяє йому нормально функціонувати. Використовуючи різні програми клітинного харчування, ви очищаєте клітини тіла від токсинів. Крім цього, ви «годуєте» своє тіло на клітинному рівні, що допомагає всім вашим клітинам тіла знову активуватися. Тому вони знову зможуть щодня поглинати як треба необхідні їм поживні речовини і вітаміни з продуктів і добавок. Таким чином, ваше тіло, почне досягати свого оптимального здоров'я і ваги саме по собі, природним чином. Більш того - воно продовжить зберігати цю вагу і буде самостійно боротися з надлишками, адже воно буде функціонувати нормально. Не менш важливо пам'ятати, що під час цього процесу вправи навіть більш необхідні! Адже вашому тілу потрібно нарощувати і підтримувати свої м'язи, спалювати калорії і домагатися гарного здоров'я.

Дослідження показують, що потрібно як мінімум кілька місяців приймати клітинне харчування, щоб ваші клітини знову почали нормально функціонувати, так як і раніше. Коли ваші клітини здорові і активні, ваше тіло дійсно знову стане здоровим, і ви зможете легко досягти своїх цілей - чи потрібно вам схуднути, набрати вагу, отримувати більше енергії, добре спати або просто стати більш здоровим і відчувати себе чудово кожен день.

Клітинне харчування - запорука здоров'я!

Немає межі досконалості! І, коли організм буде отримувати всі поживні речовини, які йому потрібні, в правильній кількості, належним чином збалансовані, хто знає, наскільки потужним він може стати. Доглядайте за своїми клітинами і вони дадуть відповідь взаємністю - дозволивши вашому тілу зберігати здоров'я і оптимальну вагу!

Акция джерелия

Отримай рок-н-рольну срібну прикрасу – Акція Джерелія

Візьми участь у акції до дня РОК'Н'РОЛЛУ, відчуй драйв цього танцю та стань володарем однієї зі срібних прикрас

Період дії: 11.04 з 9-00 по 13.04 23-59

Зроби і оплати замовлення на суму ОО 700 грн та більше, в якому обов’язково є кава «Рок-н-ролл», та отримай можливість виграти одну з 5 срібних прикрас!

Розіграш відбудеться 16.04 за допомогою системи Random.org

Нові заохочувальні програми від Джерелія!

Компанія Джерелія не перестає піклуватися про своїх клієнтів.

Саме тому ми приготували для Вас аж дві нові програми!

Перша - Для тих хто рветься в бій і намагається принести максимальну вигоду як компанії, так і собі! Так, це саме для Вас - консультанти, менеджери і старші менеджери! Умови програми Джерело можна прочитати на відповідній сторінці - https://jerelia.kiev.ua/uk/loyal-programs/tradiciya-buti-uspishnim/ Беріть участь і Ви зможете ГАРАНТОВАНО отримати новенький ТЕЛЕВІЗОР!

Друга програма - Для тих хто тільки робить свої перші кроки на шляху до становлення в компанії. Саме на наших дорогих новачків розрахована програма "Традиція обирати українське". Умови її Ви можете переглянути тут - https://jerelia.kiev.ua/uk/loyal-programs/tradiciya-obirati-ukrainske/ Беручи участь в ній Ви зможете так само гарантовано отримати відразу три подарунка!

джерелия вебинар

Prana, Zdorovo і Biogenic комплекси для здорового та активного життя – Вебінар Джерелія

Шановні партнери !

Запрошуємо вас відвідати вебінар  «Prana, Zdorovo і Biogenic комплекси для здорового та активного життя»

 Вебінар відбудеться в четвер 22.03 в 17-00

Зареэструватися можна за посиланням - https://my.webinar.ru/event/1055278

Цей вебінар відповість на питання чому серії Prana, Zdorovo і Biogenic вже зараз дарують красу, здоров'я і довголіття.

А чи знаєте ви відповіді на всі ці питання:

  1.  Які рецепти та інгредієнти використовуються при приготуванні продукції серії Prana, Zdorovo і Biogenic?
  2.  Що таке комплексні оздоровчі програми серії Prana, Zdorovo і Biogenic?
  3.  Чому все частіше виникає необхідність у використанні оздоровчих програм навіть для людей, які ведуть здоровий спосіб життя?
  4.  Як правильно використовувати і застосовувати оздоровчі програми серій Prana, Zdorovo і Biogenic?
  5.  Чому використання продукції даних серій - правильний вибір?

 Отримайте відповіді на всі ці питання  пiд час  вебінару