натуральная косметика Джерелия

Натуральна косметика та органічна … У чому різниця?

Поза всякими сумнівами багато хто задавався цим питанням. Так в чому ж різниця між натуральною, екологічної, біологічної або органічної косметикою? Всі вони здаються схожими, але що вони насправді означають? Не хвилюйтеся, ми допоможемо розібратися в цьому!

Натуральна косметика

натуральная косметикаНатуральна косметика зроблена з використанням натуральних інгредієнтів або похідних з натуральних інгредієнтів, наприклад, масла і екстракти з квітів, кори або фруктів. Косметика може бути частково або на 100% натуральної. Це, однак, не робить її автоматично екологічно чистою, органічною або веганскою. Подумайте про яблуко, наприклад. Яблуко на 100% натуральне, але чи означає це, що воно органічне? Ні. Є яблука (звичайні яблука), і є органічні яблука (екологічні яблука). А що таке органічне яблуко?

Біо, еко, органічні... Як все складно!

Залежно від вашого місця проживання, в побуті можуть використовуватися терміни органічна косметика, екологічна косметика або біо косметика. Це, для деяких, на перший погляд здається трохи заплутаним. Але, в остаточному підсумку, всі вони означають одне і те ж: зроблені на основі «чисто» вирощених інгредієнтів. Іншими словами, деякі або всі інгредієнти, які складають цей продукт, вирощуються і збираються без використання хімічних пестицидів, штучних добрив або без ГМО. Крім того, крім природності, вони також не токсичні. Пам'ятаєте яблуко, згадане раніше? Органічне яблуко виросло на дереві, яке не оброблялося хімічними сполуками і пестицидами.

А як щодо «вироблених без насильства»? Веганських або вегетаріанських?

Ми впевнені, що ви також чули про термін «косметика, вироблена без насильства». Це означає, що ніякі тварини не постраждали і не використовувалися під час тестування інгредієнтів або косметики. Замість цього використовуються клітини і добровольці.

Вегетаріанська косметика, як і продукти харчування - це такі, які не містять інгредієнтів одержуваних з тварин (пам'ятаєте дні, коли була популярна тема про китовий жир, що використовується в помадах?) Тепер на перший план виходить веганська косметика! Вона є продуктом, який не тільки не містить тваринних інгредієнтів, а й інгредієнтів тваринного походження, наприклад: молока, меду, яєць і т. д.

Значить вся органічна косметика - вегетаріанська?

Не обов'язково. У компанії Джерелія 100% наших інгредієнтів є натуральними і органічними у всіх наших продуктах. Крім цього, більшість наших продуктів - вегетаріанські, але не всі з них. Наприклад, товар може бути на 100% натуральним, виготовленим на 97% з сертифікованих органічних інгредієнтів і без жорстокості. Однак він не буде класифікуватися як вегетаріанський, оскільки може містити мед або витяжку з яєчного жовтка.

Турбота про навколишнє середовище

Джерелия и окружающая среда

Джерелія робить ще один крок в побудові еко-ланцюжка, не просто думаючи про зміст продукту і переваги органічних інгредієнтів для вашого здоров'я. Ми також дбаємо і про вплив наших продуктів на навколишнє середовище. Звичайно, Джерелія застосовує натуральні, органічні, нетоксичні складові в своїй продукції, і намагається бути максимально еко-дружньою. Тому ми використовуємо вторинні, багаторазові та перероблені матеріали для виготовлення наших упаковок і пляшок, в яких поширюється косметика Джерелія.

Сподіваємося, що тепер ви розумієте різницю між натуральними і органічними інгредієнтами, використовуваними в косметичних засобах!

Залишити відповідь

0