макияжные кисти

Макіяжні пензлики: натуральні або синтетичні? Як доглядати за ними?

Ми наносимо макіяж кожен день. І коли справа доходить до макіяжних пензлив, ми іноді губимося. Існує так багато брендів, матеріалів і типів для вибору. Що важливіше, ніж ім'я бренду на ручці пензлика для макіяжу? Зрозуміло - це матеріали, з яких вони виготовлені. На даний момент у продажу представлені як натуральні пензлі, так і синтетичні. Але як визначитися, який з них краще вибрати? Різні типи пензлів підходять для різних макіяжних товарів, так як вони служать для різних результатів. Тому, перш ніж купити новий набір пензликів, ознайомтеся з наведеними нижче порадами, щоб переконатися, що ви отримаєте максимальну віддачу від своїх вкладень.

макіяжні кисті Натуральні макіяжні пензлі: вони зазвичай зроблені з різноманітного волосся тварин. Такі пензлики ідеально підходять для практики, так як вони надзвичайно міцні і стають тим краще, чим частіше ви їх використовуєте! Коли справа доходить до порошкових продуктів, на зразок пудри або тіней, натуральні макіяжні пензлі - кращий вибір. Вони здатні творити дивовижні речі з будь-яким порошкоподібним макіяжним засобом - від бронзера до тіней для повік. Будь-який текстурний засіб для макіяжу краще наносити саме ними - волоски пензликів НЕ будуть зліпатися, дозволяючи вам підібрати достатню кількість продукту для мазка. Компанія Джерелія рекомендує використовувати саме натуральні кисті для таких своїх продуктів, як Розсипчаста пудра J'ERELIA або Компактна пудра-рум'яна 2 в 1.

Синтетичні пензлики для макіяжу: вони складаються з штучних щетинок, як правило, виготовлених з нейлону або інших синтетичних волокон. На відміну від натуральних пензлей, синтетичні не мають кутикул, що робить їх відмінними для використання з рідкими або кремовими продуктами, такими як основа і консилер (коректор) - на них не буде залишатися макіяж. Синтетичні щетинки мають тенденцію притягатися один до одного, роблячи їх ідеальними для прецизійного застосування.Джерелія рекомендує використовувати саме такі пензлики для рідкого коректора KUPAVA.

Догляд за макіяжними пензликами

Як часто потрібно чистити пензлі для макіяжу?

Пензлик для макіяжу - це Ваші інвестиції в красу і про них слід піклуватися належним чином. Ви використовуєте їх щодня і вони будуть завжди бути живильним середовищем для бактерій. Спробуйте встановити для себе правило - чистити свої щітки хоча б раз на тиждень, можна і частіше. Так Ви збережете і продовжите життя своїх макіяжні пензликів і уникнете ймовірності отримати роздратування шкіри.

Дитячий шампунь - хороший варіант

макіяжні кистіЯкщо у вас немає спеціального миючого засобу для догляду за макіяжними пензлями, є багато чудових замінників, наприклад, дитячий шампунь! Добре промийте їх шампунем і - дуже важливо! - покладіть пензлі на паперовий рушник, даючи можливість їм висохнути. Не розміщуйте пензлики вертикально під час сушки, інакше вода буде стікати вниз і роз'їдати клей, який тримає щіточку на місці, що скоро призведе до втрати ручки.

Інші способи очищення макіяжних пензлей

Для глибокого очищення пензлей найкраще використовувати спирт. Налийте його в неглибоку миску і поводьте туди-назад пензлями. Так само протріть їх ручки спиртом. Також потрібно використовувати мило з оливковими маслами. Воно здатне руйнувати залишки макіяжу, що засіли глибоко в пензля.
Пам'ятайте, що завжди важливо при митті використовувати саме теплу воду. Гаряча вода може пошкодити щетину. Намагайтеся не допускати попадання води на металеву частиною. Через це клей, який тримає щетинки, слабшає, а щітка може розвалитися.
Почніть з змочування щітки в теплій воді, намильте її, потім налийте воду в банку і промийте. Завжди завершуйте мийку пензликів, видаляючи всю надлишкову воду. Потім викладіть їх на рушник, так, що б вони злегка висіли над краєм столу для поліпшення циркуляції повітря і більш швидкого висихання.
В крайньому випадку, можна просто змочити в спирті паперовий рушник або серветку, а потім кілька разів провести по ньому макіяжним пензлем. Це простий і швидкий спосіб, він вбиває мікробів і бактерії, але він, звичайно, не замінить повноцінного миття пензликів.
макияжные кисти

Залишити відповідь

0