клеточное питание

Клітинне харчування – це…

Клітинне харчування діє на клітинному рівні і пропонує всі необхідні поживні речовини, які потребує організм для правильної роботи. По мірі того як ми старіємо, наші клітини вкриваються токсинами кожен день, і наш метаболізм сповільнюється. Це ускладнює для організму отримання необхідних поживних речовин з продуктів для того, що б він міг нормально функціонувати і підтримувати оптимальну вагу і здоров'я. Клітинне харчування взагалі і розроблене Джерелія зокрема, допомагає очищати клітини організму від токсинів і підтримувати їх в працездатності, щоб наше тіло могло поглинати всі необхідні поживні речовини з харчових продуктів, добавок і вітамінів.

клеточное питание

Навіщо потрібне клітинне харчування?

Клітинне харчування можна отримати тільки зі спеціальної суміші перемішаних між собою натуральних вітамінів, поживних речовин і мінералів, які активують клітини організму і допомагають їм поглинати необхідні щоденно поживні речовини та вітаміни з продуктів і добавок. По мірі того, як ми старіємо, наш метаболізм сповільнюється, і наше тіло більше не поглинає все добові необхідні поживні речовини з продуктів, і це називається - СТАРІННЯ. Щоб змусити неактивні клітини тіла знову поглинути всі добові вітаміни і поживні речовини, їх потрібно очистити від токсинів, які не дають їм працювати активно. Потім знову активувати їх, використовуючи спеціальну суміш необхідних натуральних вітамінів. На жаль, дуже складно знайти джерело натуральних високоякісних вітамінів, так як 8 з 9 вітамінів на ринку тільки до 60% натуральні, а їх якість дуже погана що не дозволяє організму їх поглинати у необхідних пропорціях.клеточное питание

Коли ми думаємо про втрату ваги, наше здоров'я і харчування, мало хто з нас згадуэ про клітини тіла. Але насправді вони є джерелом харчування організму і суті вашого здоров'я. Вони якраз і є те, що змушує вас не тільки мати кріпке здоров'я, підтримувати його і вага, але і працювати взагалі.

Здавалося б - всі знають, але ...

Давайте звернемося до звичайної біології. Тіло людини складається з близько 75 трильйонів клітин, це 75 000 000 000 000 клітин. Кількість клітин залежить від розмірів самого тіла. Клітини формують тканини. Тканини формують органи. Органи формують системи, і системи формують людський організм.

Проблеми, з якими ми всі стикаємося сьогодні - це не тільки погана якість продуктів, але і той факт, що ми не отримуємо достатню кількість поживних речовин і вітамінів з продуктів і добавок. Існує так багато інформації про харчування, здоров'я і втрату ваги, що більшість людей плутаються і намагаються використовувати дивні, неправильні, іноді навіть шкідливі, програми, сподіваючись знайти те, що працює.

Екологічні токсини - це те, з чим ми стикаємося мимоволі кожен день. Кожен раз, коли ви дихаєте, ви вдихаєте повітряні токсини. Велика частина обробленої їжі, яку ви їсте, містить штучні інгредієнти, такі як барвники і консерванти, які нічого не роблять для харчування вашого тіла, але навіть навпаки - можуть нести шкоду!

По мірі того як ми старіємо, більшість наших клітин організму покриваються токсинами і вже не здатні поглинати всі поживні речовини, які їм необхідні для підтримки здоров'я, ідеальної ваги і щоденного заряду енергії. Щоб не тільки стати здоровішими, а й залишатися такими ж здоровими, ми потребуємо клітинного харчування, яке діє на основу нашого тіла - на КЛІТИННИЙ РІВЕНЬ. З цим чудово справляється клітинне харчування Джерелія.

Клітинне харчування Прана

сбалансированное клеточное питаниеХарчування, яке ми рекомендуємо, засноване на самій передовій науці клітинного харчування. Воно чудово діє на клітинному рівні вашого тіла. Клітинний рівень - це основа здоров'я, саме він становить ваше тіло і дозволяє йому нормально функціонувати. Використовуючи різні програми клітинного харчування, ви очищаєте клітини тіла від токсинів. Крім цього, ви «годуєте» своє тіло на клітинному рівні, що допомагає всім вашим клітинам тіла знову активуватися. Тому вони знову зможуть щодня поглинати як треба необхідні їм поживні речовини і вітаміни з продуктів і добавок. Таким чином, ваше тіло, почне досягати свого оптимального здоров'я і ваги саме по собі, природним чином. Більш того - воно продовжить зберігати цю вагу і буде самостійно боротися з надлишками, адже воно буде функціонувати нормально. Не менш важливо пам'ятати, що під час цього процесу вправи навіть більш необхідні! Адже вашому тілу потрібно нарощувати і підтримувати свої м'язи, спалювати калорії і домагатися гарного здоров'я.

Дослідження показують, що потрібно як мінімум кілька місяців приймати клітинне харчування, щоб ваші клітини знову почали нормально функціонувати, так як і раніше. Коли ваші клітини здорові і активні, ваше тіло дійсно знову стане здоровим, і ви зможете легко досягти своїх цілей - чи потрібно вам схуднути, набрати вагу, отримувати більше енергії, добре спати або просто стати більш здоровим і відчувати себе чудово кожен день.

Клітинне харчування - запорука здоров'я!

Немає межі досконалості! І, коли організм буде отримувати всі поживні речовини, які йому потрібні, в правильній кількості, належним чином збалансовані, хто знає, наскільки потужним він може стати. Доглядайте за своїми клітинами і вони дадуть відповідь взаємністю - дозволивши вашому тілу зберігати здоров'я і оптимальну вагу!

Залишити відповідь

0