детокс организма

Детоксикація організму. 6 простих правил.

детокс организмаЩо таке детокс або детоксикація?

Простіше кажучи, детоксикація - це процес, при якому людина змінює свій спосіб життя, так, щоб очистити своє тіло від токсинів. Ці зміни способу життя зазвичай включають утримання від деяких шкідливих речей і оптимізацію процесів тіла. Деякі зміни є тимчасовими, наприклад, очисні дієти, інші є постійними.

Що таке токсини?

Токсини - це будь-яка речовина, яка може бути отруйною або викликати негативні наслідки для організму. «Токсином» може бути будь-який метал, хімічна речовина, забруднюючі речовини, штучні харчові інгредієнти, пестициди і отрути, які завдають шкоди організму. «Токсин» - дуже широкий термін, і, на жаль, останнім часом він стає просто модним словом, позначає невірні речі. Штучно створені хімічні речовини можуть бути токсинами, але також і деякі природні речовини можуть бути такими. Миш'як, наприклад, є природним токсином.

Ми знаходимося в постійному контакті з шкідливими організмами і забруднювачами. Вони в нашій воді, в нашій їжі і в повітрі, яким ми дихаємо - від них практично неможливо сховатися. Джерелом багатьох проблем зі здоров'ям є токсини, які накопичувалися в наших органах протягом багатьох років.

Немає практичного способу захистити себе від всіх токсинів в навколишньому середовищі. Вам доведеться жити в герметично закритому скафандрі якщо хочете їх уникнути. Правда, це буде нетривала життя, оскільки ви не зможете їсти або пити. На щастя, є способи протидіяти деяким токсинів і забруднюючим речовинам. Існують природні процеси детоксикації, які допоможуть впоратися з шкідливими речовинами, виводячи їх практично непомітно. Ви зможете допомогти вашому тілу проводити природну детоксикацію виконуючи кілька нескладних правил.

Тіло і детоксикація

В першу чергу, не забувайте, що людське тіло має природну здатність до самостійного детоксификации. Фактично, у тіла є кілька систем для видалення відходів. Екскреторна система відіграє найбільшу роль в детоксикації. Найбільш очевидним завданням цієї системи є дефекація і сечовипускання. Основними органами, які складають екскреторну систему є шкіра, печінка, легені, товста кишка і нирки.

Ви напевно здивуєтеся, дізнавшись, що ваша шкіра є частиною вашої екскреторної системи, але це правда - шкіра допомагає в усуненні токсинів через потові залози. Метою поту є регулювання температури тіла, але це багатофункціональна система. Коли піт проходить через ваші потові залози, він забирає з собою токсини.

Ролі інших органів так само важливі. Завдання печінки - фільтрувати і виділяти відходи, гормони, наркотики, алкоголь і інші сторонні речовини. Легкі допомагають видалити вуглекислий газ. У товстої кишки є кілька важливих завдань. Вона поглинає воду і залишки поживних речовин з їжі. Вона також перетворює відходи в «стілець», щоб очистити організм через дефекацію. Нирки фільтрують кров і сприяють очищенню від відходів за рахунок сечовипускання.

Все тіло покладається на цю систему, щоб жити здоровим життям. Ваше тіло постійно проводить самоочищення, цілодобово і цілорічно. Навіть ваш мозок вимиває токсини під час сну. Дуже важливо подбати про ці органи і дозволити їм виконувати свою роботу правильно.

6 правил детоксикації

детокс организма1. Вибирайте правильну їжу

Одна з кращих речей, яку можна зробити, щоб підтримати процес детоксикації вашого тіла - це полегшити навантаження на нього і зменшити кількість токсинів, які потрапляють в ваше тіло. Вибирайте органічні овочі та фрукти, відмовляйтеся від фаст-фуду і інших оброблених продуктів. Продукти з ГМО та оброблені пестицидами збільшують кількість шкідливих токсинів у вашому раціоні.

2. Вправи і медитаціядетокс организма

Вправи і медитація допомагають підтримувати здоровим ваше тіло і від цього нікуди не дітися. Наприклад, інтенсивні навантаження допомагають потіти, а потовиділення, як пам'ятаємо, допомагає вивільняти токсини через шкіру. У недавніх наукових дослідженнях було виявлено сліди миш'яку, кадмію, свинцю і ртуті в поту. Медитація допомагає вам очистити свій розум і зменшити стрес. Стрес може бути таким же токсичним для вашого здоров'я, як і хімічні речовини. Тривожний розум може призвести до поганого функціонування фізичного тіла.

детокс организма3. Дієта

Детоксикація вашого тіла - це не тільки те, чого ви уникаєте, але і те, що ви споживаєте. Здорова дієта - це довгий шлях. Намагайтеся вживати якомога більше продуктів, які допомагають детоксикації - часник, лимон, паростки брокколі, боби маш і сирі овочі.

Багато дієти сприяють очищенню та детоксикації. Можна спробувати сиру лужну дієту. Вона сприяє тимчасовому, але швидкому очищенню. Складається вона з сирих фруктів, овочів, сирих горіхів, насіння і пагонів. Така дієта відмінно підходить для очищення товстої кишки і печінки. Сокова дієта також корисна і зосереджена на споживанні свіжоприготовлених фруктових та овочевих соків - переважно органічних.

4. Очистіть повітря, яким ви дихаєте

Чисте повітря - ще один спосіб зменшити вплив токсинів. Ви звичайно не зможете контролювати всю навколишнє середовище, але зможете контролювати повітря в своєму будинку. Дим, гар, шерсть тварин, цвіль і мікроорганізми роблять повітря у вашій квартирі навіть більш токсичним, ніж повітря зовні. Високоякісне пристрій для очищення повітря - кращий спосіб зберегти його свіжість і зменшити колічестіво токсинів. Якщо якісний пристрій для очищення повітря не під силу вашому бюджету, заведіть замість нього кілька домашніх рослин. Вони - природні освіжувачі повітря. Рослини допоможуть фільтрувати повітря і видаляти з нього токсини.

5. Очищуйте своє тіло водоюдетокс организма

Вода, можливо, є найціннішим інструментом для детоксикації вашого тіла. Для більшості основних функцій організму потрібна вода. Ваше тіло потребує води для виробництва слини, допомоги при потовиділенні і видаленні відходів.

Коли мова йде про питну воду, мається на увазі саме вода, а не кава, чай, спортивні або безалкогольні напої. Якщо ви один з тих людей, які вважають смак води нудним, спробуйте додати лимон або огірок в воду.

6. Повна детоксикація тіла

Повна детоксикація тіла - це поетапний процес, який фокусується на кожному органі, що бере участь в позбавленні організму від токсинів. Програма повинна бути спрямована на видалення шкідливих організмів, хімічних речовин і токсичних металів при очищенні вашої товстої кишки, печінки і нирок. Очищення товстої кишки є важливою частиною будь-якого повного очищення організму. Комплекси Джерелія з детоксикації, наприклад, Детокс-Плюс або Цілюща Трійця, допоможуть вам максимізувати природну здатність вашого організму очищати себе.

Повна детоксикація тіла - це досить тривалий процес, але варто того. Якщо ж ви ніколи не проводили детоксифікацію, то краще за все почати з програми очищення «Детокс». Вона діє цілком на весь організм, допоможе усунути накопичені за тривалий період токсини.

Залишити відповідь

0