Добрий день, шановні відвідувачі. Мене звуть Юлія Наторіна!

Всі ми звикли сумніватися, відкладати на потім і чекати стабільності від когось! Я теж була такою! Банківський працівник - робочий день 12 годин, непогана зарплата і ... постійні стреси, втома, відсутність бажання кудись рухатися і що-небудь міняти! Зараз моє життя круто змінилася! Свій день я планую сама, заробляю і отримую від цього задоволення! А головне, знову відчуваю себе жінкою - успішною, красивою і молодий!

До компанії Jerelia я мала досвід роботи і досягнення в іншому мережевому проекті. Дізнавшись про те, що на ринку України присутня нова і, що найголовніше - українська мережева компанія, мені стало цікаво - хто вони? Що пропонують? І, взагалі - таке можливо ??! Наступним моїм кроком було спробувати їх продукцію. Відверто кажучи, я була приємно здивована високим якістю і повної натуральністю товарів Джерелія!

Після цього, в мені прокинулося бажання ознайомитися з маркетинговим планом компанії Jerelia. Вивчивши його я зрозуміла - це саме те, що мені потрібно! З цією фірмою я зможу досягти цілей, які поставила перед собою!

Висока якість і натуральність продукції стали головними факторами, які переконали мене будувати бізнес з компанією Jerelia, адже тільки пропонуючи товар відмінної якості, можна заслужити довіру і повагу покупців!

Протягом вже декількох років я працюю в основному через Інтернет. Адже саме інтернет-бізнес на даний момент розвивається краще і швидше за все в Україні! І, як наслідок, виключно такий спосіб ведення бізнесу дозволяє вільно планувати свій день будь-якій людині - як молодим матусям, так і людям з основною роботою, але бажаючим отримувати додатковий дохід! Тому я поставила собі за мету - навчити людей заробляти, не відриваючись від сім'ї і домашнього затишку.

Я являюсь лідером проекту «Jerelia.kiev.ua», який був створений саме для тих, хто зацікавлений в побудові власного бізнесу в Інтернеті і компанії J'erelia. У нас Ви завжди отримаєте дружню підтримку та навчання від професіоналів, які досягли успіхів і бажають допомогти досягти їх і Вам!

Не вкладаючи великих коштів, а, в основному, тільки інвестуючи час, протягом короткого періоду Ви зможете вийти на дохід понад 15000 грн на місяць! При цьому Ви будете мати можливість відпочивати і подорожувати, беручи участь в різних програмах лояльності проекту Джерелія!

Для досягнення успіху в будь-якій справі - будь то робота або бізнес, особливо мережевий бізнес, необхідно постійно вдосконалюватися, розвивати себе і вчитися! Саме такий підхід і пропонує наш проект!

Приєднавшись до моєї команди, Ви будете мати постійну підтримку і допомогу, необхідну для побудови особистого успішного бізнесу!

Контакти:

Тел .: +38 (099) 085-82-59

Facebook - https://www.facebook.com/jerelia.kiev.ua/