Новини


купуй українське

Купуй українське!

Купуючи товари Джерелія, Ви підтримуєте національного виробника і отримуєте натуральну продукцію!

працюй з нами

Працюй разом з нами!

Набридло працювати на інших? Ставай партнером Джерелія, вступай до нашої команди і починай працювати на себе!

розповсюджуй українське

Розповсюджуй українське!

Рекомендуй товари, що сподобалися знайомим, родичам, в соц мережах! І заробляй на цьому!

Джерелія - це...

Джерелія

Українська компанія J’erelia почала своє життя більш ніж 2 роки тому. Своєю метою вона поставила об’єднання під своїм крилом провідних українських виробників із різних галузей. І на даний момент Джерело досягла досить вражаючих результатів.

Каталог Джерелія

Онлайн каталог Джерелія вміщує в себе вже більше 300 позицій. Вашій увазі представлені найрізноманітніші категорії товарів: натуральна косметика, засоби по догляду за шкірою і волоссям, побутова хімія, продукти для зміцнення здоров’я та імунітету, дитяча косметика та багато іншого.

Самостійно оформити замовлення досить просто – варто лише уважно переглянути невелике відео. Ще одним плюсом компанії Джерелія можна назвати спосіб доставки замовленої продукції. Вона проводиться на будь-якого найближчого до Вас відділення Нової Пошти або Укрпошти – так що забрати бажане не складе великих труднощів. А звернувшись на Нову Пошту в приватному порядку можливо оформити доставку прямо до дверей вашої квартири!

Магазин Джерелія

А для того, що б ще більше полегшити Вам придбання товарів, ми запустили онлайн-магазин ДЖЕРЕЛІЯ. У ньому ви зможете з легкістю вибрати потрібні кошти і, потім, придбати їх внісши всього лише 25% вартості! Іншу частину суми замовлення Ви оплатите вже при його отриманні! Починайте замовляти вже зараз!

Але і це не все! Якщо Вам припала до душі продукція Джерелія, то Ви зможете не тільки самостійно взяти участь у розвитку популярності українського бренду і товарів, а й отримати з цього вигоду.

Робота в компанії

Jerelia розшукує бізнес-партнерів по всій території України. І не важливо хто Ви або ким працюєте на даний момент – вчитель, пенсіонер, офісний працівник або матуся в декреті – вона пропонує співпрацю саме Вам! Дізнайтеся докладніше про можливості роботи в Джерелія і починайте отримувати додатковий дохід вже зараз!

Вас зустріне:

  • легкий і прозорий маркетинговий план, що дає можливість отримувати прибуток вже з перших кроків;
  • товари, що створюються з натуральних компонентів, які не соромно порадити друзям і родичам;
  • знижки від 25 до 70% на всю продукцію бренду;
  • цікаві програми лояльності та постійні акції, які дозволять Вам виграти автомобіль!

Реєстрація у команді

Приєднуйтесь до нашої команди партнерів Джерело пройшовши легку реєстрацію. Навіть будучи новачком в мережевому бізнесі або взагалі не знаючи про нього нічого – Ви зможете швидко навчитися всьому необхідному. Вивчайте відео і вебінари, що надаються, вникати в каталог Джерелія, звертайтеся по допомогу і отримуйте її! І тоді Ви зможете побудувати власний бізнес і структуру, і почнете працювати не на інших – а на себе!